Výsledky programu
Změna stravování podle programu Metabolic Balance

Úprava tělesné hmotnosti

Úprava tělesné hmotnosti je založena výhradně na změně stravovacích návyků, nikoli na hladovění, užívání zvláštních doplňků stravy či léků. Hmotnost je regulována dlouhodobě a především šetrně.

Vitalita a výkonnost

Již samotný přechod na nový způsob stravování přispívá k posílení pocitu celkového tělesného i psychického zdraví. Vede tím ke zdravějšímu a vitálnějšímu vzhledu, zlepšení fyzické i psychické výkonnosti, zlepšení schopnosti koncentrace a emocionální vyrovnanosti.

Pocit celkového posílení organismu a výkonnosti se dostavuje již po několika dnech. Únava a pocit těžkosti po jídle způsobená nesprávným stravováním ustupuje přibývající energii a vitalitě. Procesy látkové výměny jsou navíc podporovány přiměřenou tělesnou aktivitou.

Stabilní hmotnost "na přání"

Známému jojo efektu, který pozorujeme u mnoha jiných redukčních diet nebo dietních programů, lze účinně předcházet obezřetnou změnou stravovacích návyků. Kdo jednou změnil způsob stravování a dodržuje nadále určitá základní pravidla, má velkou šanci si dosaženou hmotnost dlouhodobě udržet.

Krásná pleť

Tvorbě vrásek v obličeji i jiných partiích těla, kterou můžeme (převážně u žen) sledovat u mnoha jiných redukčních diet, předcházíme tak, že při redukci hmotnosti dochází převážně k odbouravání tukových buněk namísto svalové hmoty a vaziva. Pleť tak zůstává napnutá a přirozeně krásná.

Máte-li zájem o bližší informace nebo dohodnutí nezávazné bezplatné informativní schůzky, neváhejte a zavolejte mi nebo napište. Velmi ráda se s Vámi osobně setkám.