Reference
Skutečné zkušenosti mých klientů

Na této stránce si můžete přečíst skutečné příběhy mých klientů, se kterými jsme společně prošli jejich potíže, jejich přání, abychom nastartovali nový směr v jejich životech s cílem dosažení harmonie a zdravého životního stylu.

Úpěnlivě jsem roky bojovala se svými kilogramy a veškeré snahy vyzněly naprázdno. Kamarádka mi po vlastní zkušenosti doporučila tento program Metabolic Balance a poprvé se mi podařilo a stále daří držet svá kila pod kontrolou, aniž bych u toho potila krev. Jsem nadšená a paní Radce velmi zavázána za odbornou pomoc a společně dosažený výsledek, který mě znovu nastartoval do života. Změnila jsem životosprávu, jídelníček a cítím se jako již dlouhé roky ne.

Lenka, 35 let

Nový životní styl, který jsem získal svou účastí v programu Metabolic Balance pod vedením p. Žemlové mi umožnil upravit svoji váhu celkem o 16 kg, nejvíce mi vyhovuje jídlo až po 5 hodinách, začal jsem znovu hrát squash a jezdit na kole, váhu si držím což je pro mě podstatné - cítím se skvěle!

Tomáš, 29 let

S Metabolic Balance jsem začala letos koncem ledna, kdy moje startovací hmotnost byla 74 kg a skončila jsem v polovině května, to jsem dosáhla své vytoužené váhy 60 kg, cítím se výborně, přestaly mě bolet klouby a energie mám teď na rozdávání, věřím, že si hmotnost - po osvojení všech základních pravidel programu udržím!

Iva, 54 let

S programem Metabolic Balance u paní Radky jsem začala asi před 9 měsíci a jsem jím doslova nadšená! Již během prvních 3 měsíců se mi podařilo zhubnout 11 kg, další 4 kg v několika dalších týdnech, váhu si už půl roku držím. Zpočátku jsem měla obavy, jak vše zvládnu, ale opravdu to nebylo až tak složité, navíc paní poradkyně byla vždy po ruce, když jsem potřebovala cokoliv zkonzultovat nebo poradit a hlavně mne neúnavně vždy dokázala podpořit svojí pochvalou, i když jsem byla občas "zlobivá" a také netrpělivá, odměnou je mi teď to, že se skvěle cítím a dokonce se za mnou znovu otáčejí i chlapi!

Dagmar, 49 let

Už nějakou dobu jsme s manželem přemýšleli o tom, jak se lépe a samozřejmě i zdravěji stravovat a také zhubnout nějaké to kilo - prostě tak nějak změnit svůj léty zaběhnutý "režim". Pak jsme letos v únoru sledovali pořad v televizi Show Jana Krause, který tam velmi pochvalně a s jeho charakteristickým vtipným nadhledem hovořil se svým hostem o programu Metabolic Balance. To nás natolik oslovilo, že jsme si vzápětí na www stránkách vyhledali nejbližšího poradce v místě našeho bydliště - paní Žemlovou a díky ní jsme úspěšně tímto programem prošli i my. Nebylo to vždy jednoduché, hlavně zpočátku, kdy jsme od základů museli změnit své léty zaběhnuté stravovací návyky, ale stálo to za to a s výsledkem jsme naprosto spokojeni, manžel zhubnul 11 kg, já 9 a takovou vitalitu a tolik energie jako dnes jsme snad ani nikdy neměli! V krátké době ustoupily dokonce bolesti hlavy, nespavost, pálení žáhy... Díky této metodě jsme objevili spoustu pro nás nových druhů potravin, které nám v jídelníčku dříve chyběly a v současnosti už si to bez nich ani nedovedeme představit. Navíc příprava jídla je rychlá a jednoduchá, zdaleka netrávím v kuchyni tolik času jako dřív a raději vyrazíme s manželem někam ven, do přírody.Věříme, že zavedením programu MB do našeho denního života jsme udělali maximum pro své zdraví a změnou životního stylu se nám podaří předejít i mnoha vážnějším zdravotním obtížím, které by nás v blízké době určitě čekaly. Prostě a jednoduše - jsme velmi, velmi spokojeni a pořád programem Metabolic Balance hodně nadšeni, děkujeme, paní Radko.

Helena 49 let, Libor 53 let